Manažér/ka kvality - Pozícia je obsadená!

Miesto práce: Trenčianske Stankovce

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Mzdové podmienky (brutto): Od 2 100 EUR/mesiac
Finálna mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra/manažérku kvality pre strojársky priemysel, so skúsenosťami so zákazkovou výrobou a vynikajúcimi manažérskymi zručnosťami.
Ak ste zodpovedná a proaktívna osobnosť, u nás dostanete príležitosť zúročiť doterajšie skúsenosti a nastaviť optimálne procesy oddelenia kvality. Podporou Vám bude už zabehnutý a fungujúci tím.

Činnosti:

  • Komplexné riadenie systémového manažérstva kvality, definovanie stratégie kvality a garancia jej súladu s normami QMS.
  • Riadenie tímu oddelenia kvality, zabezpečenie spolupráce a komunikácie s ostatnými oddeleniami tak, aby sa dosiahli definované ciele kvality.
  • Zodpovednosť za definovanie politiky kvality, spracovanie plánov kvality, navrhovanie možností zlepšenia systému kvality a neustále zlepšovanie systému manažérstva kvality v zmysle zákazníckych požiadaviek.
  • Zodpovednosť za manažment reklamácií.
  • Príprava reportov a analýz súvisiacich s ukazovateľmi z oblasti kvality a ich prezentácia na úrovni manažmentu spoločnosti, definovanie a sledovanie ukazovateľov kvality.
  • Iniciácia činností pre prevenciu výskytu akýchkoľvek nezhôd týkajúcich sa výrobkov, procesov a systému manažmentu kvality.
  • Zodpovednosť za realizáciu určených nápravných a preventívnych opatrení s cieľom zníženia internej zmätkovitosti a externých reklamácii.
  • Definovanie kontroly výrobkov podľa požiadaviek zákazníka.
  • Spolupráca s oddeleniami pri zavádzaní nových projektov.
  • Zodpovednosť za súlad všetkých postupov vrátane kontrolných s požadovanými normami a smernicami.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Nástupný bonus
  • Dochádzkový bonus
  • Príspevok na dopravu
  • Príspevok na DDS
  • Vernostné a iné motivačné bonusy
  • Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť
  • Príjemné a čisté pracovné prostredie
  • Po zapracovaní a pri obojstrannej spokojnosti perspektíva profesionálneho aj mzdového rastu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti
5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Skúsenosti s komplexným riadením systému kvality vo výrobnej spoločnosti (ideálne zákazková výroba).
  • Prax v riadení tímu ľudí a excelentné manažérske zručnosti.
  • Schopnosť pracovať precízne aj pod tlakom.
  • Dynamická osobnosť so zmyslom pre detail.
  • Komunikatívnosť a odolnosť voči stresu.
  • Osvedčenie zo systému manažérstva kvality podľa noriem EN ISO 9001:2015.
  • Skúsenosti s metodikami Lean, 5S, 8D, EFQM prip. iné.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Natália Uhrecká
T:+421 (0)32 650 5344
E: poslať životopis